Këngëtarja, Enca Haxhia ka lansuar mbrëmë këngën e re “Kujt po i han” me Don Phenom.
Ajo projektin e ka publikuar në të gjitha platformat ‘Spotify’, ‘Deezer’ dhe Itunes përveç në kanalin, Youtube, shkruan lajmi net.

Dhe tani, Enca për një milion ndjekësit e saj ka ndarë një video gjersa këndon këngën e re dhe nxjerr gjoksin komplet jashtë.

Haxhia po ashtu ka paralajmëruar edhe këngën e radhës që do ta lansoj të dielën “Rendez Vous”. Për të gjithë fansat një pjesë të këngës mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. Pritet që të ketë suksesin e merituar nga publiku./Lajmi.net/

Loading...