Sergio Ramos ka marrë çmimin si mbrojtësi më i mirë në Ligën e Kampionëve

Ai ka thënë se është i lumtur për çmimin dhe se ai ndihet si familje në këtë ekip.

 

“Ne si grup i lojtarëve kemi luftuar shumë dhe kemi fituar”, ka thënë ai.

 

“Përsëri jemi një grup shumë i madh dhe me lojtarë cilësorë dhe me përvojë, kështu që përse duhet që të luftojnë për këtë trofe”. /GazetaExpress/

Loading...