Kosovë-Shqipëri

Ramush Haradinaj dhe baca Rifat Jashari hedhin nga një grusht dhe te varri i Komandant Gurit (Foto)

Haradinaj merr pjesë në varrimin e Komandant Gurit

Haradinaj ka marrë pjesë në varrimin që u bë sot pasdite në Varrezat e Dëshmorëve në Grykë të Greiçevcit dhe ka postuar disa fotografi në faqen e tij në Facebook.

“Lamtumira e fundit për bashkëluftëtarin Jetullah Qarri – komandant “Guri”. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës!”, ka shkruar Haradinaj.

To Top