Këngëtarja dhe sipërmarrrësja e njohur Rezarta Shkurta është zgjuar mjaft provokuese këtë mëngjes të vonë fundjave.

Ajo ka ndarë në Insta Storyn e saj një foto ku duket e zhveshur nga shtrati dhe iu uron të gjithëve një mëngjes të mbarë, ndërkohë që është thuajse mesditë.

Me flokët e shpupuritura por sërish ajo ja ka balë të duket super sexy.

/Gazeta Express/

 

Loading...