Ka rinisur puna në urën e Ibrit në Mitrovicë. Këtë lajm e ka bërë të ditur ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie.

“Jam i lumtur të shoh punën duke  rifilluar në urën e Mitrovicës! Nuk ka alternativë për Dialogun e Brukselit dhe suksesi varet nga zbatimi i çdo marrëveshjeje”, ka shkruar ai në Tëitter, transmeton Klan Kosova.

 

Loading...