Rita
Superylli shqiptar, Rita Ora, është kapur në Ibiza teksa po pushonte me miqë të saj – e ajo çka mund të shohim nga këto imazhe është thjesht fantastike.

Rita është parë në Ibiza në një jaht me miqë duke pushuar pas disa javëve mjaft të ngjeshura me debutimin e saj në X Factor ku ajo është juriste.

24 vjeçarja është parë duke u kënaqur bashkë me miq në bikini, me flokë të lëshuara duke demonstruar se asaj më “nuk ia ndien për asgjë” dhe se tash po pushon.

Ajo që vjen në pah është forma e shkëlqyer e saj, dhe asetet super seksi, që natyrisht shumë njerëzve i bëjnë të mendojnë bindshëm se ajo është më e mirë se Rihanna, e cila po ashtu së fundmi u paraqit në bikini. /Telegrafi/

Rita1

Rita2

Rita3

Rita4

Rita5

Rita6

Rita7

Rita8

Rita9

Rita10

Rita11

Rita12

Rita13

Rita14