Reperja Rina Balaj kësaj here ka provokuar keq.

Në një foto të realizuar në veturë ajo e ka treguar gjoksi bombastik, shkruan lajmi.net

”Nuk duhet ta pëlqeni por ta respektoni nxitimin tim”, ka shkruar ajo pranë imazhit. Ndryshe Rina është aktualisht rep-artistja më e komentuar në media dhe për ardhjen e fuqishme të saj në skenë ka folur për ‘Mirage’.

Në intervistën në fjalë ka diskutuar edhe për Taynën./Lajmi.net/

Loading...