Sot ka publikuar projektin më të ri me titull “Girls”.

Rita Ora për këtë këngë ka ardhë në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX, shkruan lajmi.net.

Por, gjatë ditës së sotme, Rita do të nis edhe turneun e ri evropian, ku temë kryesore ashtu sikurse edhe në projektin e fundit janë vajzat.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet e zhveshur në dush.

“Duke u përgatitur për sonte! Performoj “Girls” gjithashtu!!!”, ka shkruar këngëtarja mbi imazhin provokues. /Lajmi.net/

Loading...