Sport

Rita mohoi lidhjen me boksierin e martuar, del fotoja me momentet intime

Konor-Mek-Gregor-2

Këto dy ditë disa foto të Rita Orës dhe boksierit të njohur Conor McGregor, duke aluduar se mes këtyre të dyve kishte një flirt e duke e gjykuar ashpër këngëtaren si prishëse martese, pushtuan rrjetin.

rita ora 1

Por Rita për të treguar se nuk është e vërtetë, pranoi për herë të parë lidhjen e saj me muzikantin Andrew Watt.

Konor Mek Gregor 2

Por edhe pse Rita “i lau duart” me këtë histori, një foto e shkëputur nga një video ku boksieri shihet duke mbajtur në krahë një femër, ka ngjallur edhe një herë reagime, pasi veshja e vajzës në foto përkon me një të Rita Orës të postuar në Instagram.

Rita2

Por e gjitha kjo është një keqkuptim pasi nuk është Rita ajo që boksieri e prek në të pasme.

To Top