Rita Ora ka filluar turneun e saj tash e një kohë.
Ajo në çdo paraqitje të saj duket e mahnitshme, sa që çdo herë bën që mediat të shkruajnë për të, shkruan lajmi net.

Kështu shfaqet edhe në imazhet e fundit që ka publikuar në llogarinë personale Instagram, e cila ndodhet në Londër.

Artistja Ora shfaqet e mrekullueshme vetëm me reçipeta, e cila zbulon linjat trupore perfekte para miliona ndjekësve të saj.

“Më kthe edhe njëherë atje”, ka shkruar ajo.

Ora kishte performuar gjatë vikendit për të shtatën herë për “BBC RADIO 1”, e cila ishte brohoritur nga një publik i madh.

“Girls”, nga Rita Ora, Bebe Rexhe, Charli XSX dhe Cardi B tashmë ka marrë 15 milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Take me back. ?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Loading...