Ajo është shpallur si fytyra më e re e veshjeve të brendshme italiane Tezenis këtë verë.

Dhe për hapjen e një dyqani të ri në Frankfurt në natën e së mërkurës, Rita Ora zgjodhi një pamje ideale me sytjena të zi.

Anëtarja e jurisë së X factor kënaqi të gjithë publikun gjerman kur këndoj hitet e saj para turmës.

Rita10

Rita1

Rita2

Rita3

Rita4

Rita5

Rita6

Rita7

Rita8

Rita9