Rita Ora ka qenë shumë e angazhuar me turneun e saj ‘Girls’.

Mirëpo asnjëherë nuk i ka lënë anash planet e tjera dhe angazhimin maksimal në palestër, shkruan lajmi.net

Së fundmi duket tejet seksi derisa është lodhur, djerësitur dhe ka dalë pa pikë grimi para kamerës.

”Mbarova ushtrimet e vogla. Gati për shfaqjen sonte”, ka shkruar ajo pranë kësaj fotografie.

Në fakt ajo nuk e ka problem një gjë të tillë  dhe e kemi parë që shpesh del natyrale dhe pa intervenuar në fytyrë me makijazh.

Prandaj Rita Ora është e preferuara e të gjithëve, ku përveç zërit, mahnit edhe me paraqitjen e jashtme e cila i reflekton pozitivitet./Lajmi.net/

 screenshot_9

Loading...