NEW YORK, NY - DECEMBER 09: Rita Ora attends the Billboard Women in Music 2016 event on December 9, 2016 in New York City. (Photo by Mike Coppola/Getty Images)

Rita Ora, këngëtarja shqiptare publikoi një video të shkurtër në Instagram, ku shfaqej tërësisht nudo, ndërsa mbulon me duar vetëm pjesët intime.

Në sfond dëgjohej kënga “Let you love me”, ndërsa ky ka qenë edhe qëllimi i publikimit të këtij imazhi – për të promovuar këngën e saj të re.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj atraktiv.

Sizzling hot! Rita Ora commanded attention as she shared a naked snap from her recent CLASH magazine shoot onto Instagram on Wednesday, while plugging her latest single

Loading...