Rita Ora është e njohur për stilin e saj unik. Por këngëtarja me origjinë shqiptare ka imituar aktoren ikonë të viteve 1950, Marilyn Monroe. Rita gjithmonë ka befasur me stilin e saj të veshjes dhe këtë herë nuk zhgënjeu. Këngëtarja u fotografua në New York.

Loading...