Robin Krasniqi dhe Heidi me poza nga banjo

Janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Robin Krasniqi sonte ka qenë shumë aktiv në rrjetet sociale ku shihet bashkë me gruan e tij Heidi Lushtaku, shkruan lajmi.net

Ata të dy pozuan nga banjo ku putheshin e përqafoheshin.

Pos imazheve të nxehta, nuk mungonin as ato qesharake./Lajmi.net/

28343330_2493654974193322_1927260292_o

Loading...