Legjenda e futbollit, Ronaldo, është liruar nga spitali pasi ishte në kujdesin mjekësor për shkak të inflacionit në mushkëri (pneumonias).

Ai ishte dërguar në spital, në Ibiza, të premten e kaluar dhe i ka informuar fansat e tij se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe së është liruar nga spitali, thonë burimet spanjolle.

Ai është larguar nga hyrja e pasme e spitalit për ti evituar mediat, dhe tani është rikthyer në shtëpinë e tij në Ibiza. /Gazeta Express/

 

Loading...