ShowBiz

Rovena një bombë e vërtetë, sfidon balerinat dhe shkëlqen në “Dance With Me”

auto_21733387_1412382435510753_1994779770_n1505246294

Nata e parë e spektaklit “Dance With Me” në edicionin e katërt që ka nisur të hënën që sapo kaloi, është hapur me këngëtaren Rovena Stefa, e cila ka pranuar këtë sfidë duke iu përgjigjur pozitivisht ftesës së organizatorëve.

Këngëtarja e njohur dhe e dashur për të gjithë jo vetëm ka shkëlqyer në performancën e parë të saj në kërcim, duke u dukur si një bombë e vërtetë, por me lëvizje si vështirë ta dalloje se cila ishte krahas balerinave të tjera.

Rovena ka si partner djaloshin nga Kosova, gazetarin Meriton Mjekiqi, ndërsa të paktën sa ne pamë në natën e parë ajo është emri më i madh i protagonistëve në këtë edicion që kanë pranuar të sfidojnë veten edhe në kërcim.BS

To Top