Roza Lati ka dhënë mendimin e saj për Dafina Zeqirin.

Prezantuesja e njohur shqiptare është dashur të zgjedhë mes Era Istrefit dhe Dafina Zeqirit, se cilën nga to do ta puthte, dhe Roza Lati ka zgjedhur Dafina Zeqirin për një arsye mjaft interesante.

Ja çfarë thotë Roza për Dafinën e Erën në emisionin SevenBizz:

Loading...