Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati sot feston ditëlindjen.
Me ç’rast ajo ka vendosur t’i shpërblejë ndjekëzit me poza lakuriq në ditën më të rëndësishme të saj, shkruan lajmi net.

Në llogarinë personale, Instagram, ajo ka publikuar disa fotografi dhe video në të cilat shfaqet e mbuluar nga një sërë trëndafilash.

“Urime ditëlindjen trëndafil”, është përshkrimi që ia ka vënë videos.

Theksojmë se Roza është njëra nga moderatoret më të përfolura dhe më seksi shqiptare. /Lajmi.net/

Happy Birthday Rose… Photo & video by #HeraCompany

A post shared by Roza Lati © (@roza_lati) on

Loading...