Edhe për Rozana Radin kanë filluar pushimet.
Këtë gjë e bëri të ditur vetë këngëtarja përmes një fotografie të postuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo pozoi nga plazhi, ndërsa përmes asaj fotoje ajo tregoi se po shijon në maksimum pushimet.

“Ika larg nga kureshtaret….”, ka qenë mbishkrimi që i ka lënë fotos, duke pranuar shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit.

Rozi prej kohësh nuk është aktive në muzikë, projekti i fundit nga ajo është “Ma thuaj ti”, këngë kjo e publikuar në vitin 2016. /Lajmi.net/

Ika larg nga kureshtaret….

A post shared by ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/ (@rozana_radi) on

Loading...