Një shofer autobusi është gjendur në një situatë të vështirë, pasi nuk i përmbajti dot nervat dhe gjuajti me shpullë në fytyrë një pasagjer.

Një djalë i ri dhe e dashura e tij, të dy britanikë, ishin duke hipur në autobus në Ibiza, kur shoferi u ka folur me një ton të ashpër pasi ata nuk donin qw tw prinin biletat.

Djali i është kthyer dhe e ka sharë, e ndërsa shoferi nuk i ka përmbajtur nervat dhe e ka gjuajtur me shpullë në fytyrë.

Kaq ka mjaftuar që djali t’i kthehet dhe së bashku me të edhe e dashura e tij, e cila për pak e la të zhveshur soferin teksa i tërhiqte pantallonat.

rr1

rr2

rr3

Loading...