Është një nga këngëtarët më të mirë të skenës, por është edhe shumë i komentuar.

Fjala është për këngëtarin Sinan Vllasaliun, i cili për këtë fundvit ka qenë shumë aktiv me projekte muzikore.

Ai ka lançuar disa këngë por, kjo e fundit me titull “Skandal” duket se është shumë i pëlqyer nga publiku.

Këngës çdo ditë e më shumë po i rritet numri i klikimeve dhe po kërkohet në radiostacionet shqiptare.

Kujtojmë që kënga nuk ka klip dhe po ecën shumë mirë dhe klikimet janë në rritje. Tekstin e “Skandal” e ka shkruar Ghulo, muzika u bë nga Virusi, i cili ka bërë edhe orkestrimin e kësaj kënge të mrekullueshme.

Loading...