Nga moti i keq që sonte kaploi Shkupin, lagjia Aerodrom dhe Lisiçe janë pa energji elektrike që nga ora 21:30.

Sipas EVN, rrufeja goditi linjën kryesore kryesore të energjisë dhe ekipet po punojnë për të eliminuar defektin, njofton TetovaSot.

Loading...