ShowBiz

Sara publikon foto me djalin, Ledioni fshin komentin brenda sekondës (Foto)

screenshot-31_1492694585-4501042

Sara Hoxha ka publikuar një foto me djalin e saj London Noor.

Trashëgimtarja e Top Media sërish ësëht kujdesur të mos tregojë fytyrën e vogëlushit.

‘Të dëgjo, është vështirë të jesh fëmijë’-shkruan Sara në foton, ku duket se shikon me adhurim të voglin e saj.

RTeagimi i Ledionit babait të London, tëerhoqi vëmendje. Ai ka shkruar ‘Fillove dhe ti me bebin me kuriz’. Dhe brenda pak sekondash komenti është zhdukur. / Gazeta Express/

screenshot-30_1492694367-3246373 screenshot-29_1492694378-6299205

To Top