Trajneri Alban Bushi ka bërë të ditur listën e futbollistëve të grumbulluar për takimin që do të zhvillohet në Kordoba, Spanjë, kundër kombëtares vendase. Ky takim luhet në kuadër të Kampionatit Europian të 2019 për moshat U-21.

Në listën e Bushit gjenden dy futbollistët e Shkëndijës: Shefiti dhe Zejnullai, Taulant Seferi (Winterthur), Emir Sahiti nga Hajduk Split dhe Lindon Selahi nga Standard Liege.

Ja lista e plotë:

 

Loading...