ShowBiz

Seksbomba shqiptare fejohet me sheikun?! Shikoni çfarë unaze ka marrë! (FOTO)

auto_rrefimi-i-dh1504817463

Gjatë gjithë verës e kemi parë bukuroshen Kaltrina Lulaj nëpër vendet më ekzotike duke pushuar. Por a ishte vetëm apo e shoqëruar më ndokënd? Por më pas u fshinë dyshimet, kur u zbuluar se ajo është e shoqëruar nga një sheik arab, i pasur, i cili paguante pushimet e shtrenjta të bukuroshes nga Peja.

Dhe sot Kaltrina duket se ka marrë edhe një dhuratë me vlerë. Është kjo një unazë floriri, të cilën ajo e ka bërë publike në InstaStory.

Image

Për më shumë ajo ka shtuar edhe një zemër afër saj, që tregon se i është dhënë nga i dashuri. Ndoshta bashkë me unazën edhe ka ardhur propozimi për fejesë i sheikut me bukuroshen nga Kosova.

To Top