ShowBiz

Selena Gomez puthet me…? (Foto)

selena-gomez-2

Ylli amerikan Selena Gomez mbrëmë është fotografuar në momentin kur ishte duke u puthur me The Weekend

Ishte TMZ e cila ka kapur çiftin në momentin kur ishin duke u përqafuar dhe puthur.

Se që sa kohë është në lidhje dyshja mbetet të shihet. Gazeta Express

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top