Maqedoni

Sërish grushta në Parlament mes deputetëve shqiptarë, shikoni videon (Video)

grushta

Është ndërprerë seanca në Kuvendin e Shqipërisë për shkak të debateve të nxehta në Kuvend.

Shkak për këtë është bërë mbyllja e fjalës së Berishës në Kuvend, gjë e cila ka acaruar së tepërmi demokratët.

Ka qenë Flamur Noka ai që i ka dalë në krah Berishës e ka kërkuar fjalën në Kuvend, gjë e cila është refuzuar nga kryetari Gramoz Ruçi.

Kjo gjë nuk është pritur mirë nga Noka i cili nuk ka kursyer as ofendimet në drejtim të Ruçit dhe Ramës, gjë për të cilën u përjashtua nga Kuvendi.

To Top