Modelet më të mira në botë pushtuan mbrëmë pasarelën e “Versace”. Në prezantimin e koleksionit të ri të shtëpisë së famshme të modës morën pjesë Hailey Baldwin, Gigi Hadid, Emily Ratajkowski dhe Kaia Gerber.

Gjithashtu në sfilatë ishin edhe supermodelet Irina Shayk dhe Stella Maxwell, të cilat si gjithmonë shkëlqyen në pasarelë.

Yjet e pasarelës sfiluan duke prezantuar koleksionin e shtëpisë së madhe të modës. Vajzat dukeshin të mrekullueshme ndërsa rrëmbyen vëmendjen e të gjithëve.

Loading...