Futbollisti i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri i ka cuar një mesazh Terzicit, drejtorit të përgjithshëm të Crvena zvezdës ku është shprehur: Do të vijë në Beograd, vijë për të luajtur futboll, nuk i frikësohem askujt.

Crvena Zvezda dhe Livepool takohen në javën e 3-t dhe të 4-t të Ligës së  kampionëve, fillimisht me 24 tetor në Anfiled prej orë 21:00 dhe 6 nëntor në Beograd me fillim prej orës 18:55 minuta.

Loading...