Xherdan Shaqiri mori pjesë në stërvitjen e tij të parë prej transferimit në Liverpool. Shaqiri të mërkurën iu bashkua pjesës tjetër të skuadrës në New Jersey.

Ylli shqiptar e përfundoi transferimin e tij në Reds këtë muaj, por tani ka përfunduar festën e tij pas Botërorit.

“Dhe fotografi ynë ishte atje për të kapur punën e tij të parë së bashku me shokët e tij të ri si ata përgatiten për t’u përballur me Manchester City”, shkruan në webfaqen e grupit te famshëm anglez, përcjellë “Bota sot”.

Loading...