Të martën e ardhshme (31 korrik) do të luhet ndeshja e kthimit e xhiros së dytë në Ligën e kampionëve në futboll mes Sheriff dhe Shkëndijës. Kompanitë e basteve kanë favorizuar skuadrën vendase të cilës për fitore i kanë dhanë koeficient 1.61, për barazim 3.52, kurse fitorja e Shkëndijës kuotohet 5.00. Poashtu bastoret mendojnë se do të ketë më shumë se 3 gola në ndeshje.

Ndeshja e kthimit fillon në ora 19:00 në Tiraspol.

Kujtojmë se Skëndija e fitoi takimin e parë me rezultat 1-0.

 

Loading...