ShowBiz

Shikoni kush ia zbardh shpirtin Miriam Canit (Foto)

Alban-Skenderaj-dhe-Miriam-Cani-626x358

Miriam Cani tanimë disa vite bashkjeton me Alban Skenderaj dhe kanë një vajzë Amelinë, e cila këtë nëntor festoj njëvjetorin e lindjes.

Miriam Cani po edhe Alban Skenderaj nuk hezitojnë të postojnë foto të familjes tyre po edhe të vet vajzës në rrjetet sociale, transmeton Lajm.

Këtë herë Miriam e ka cilësuar vajzën e saj si borë, që ia zbardh shpirtin.

ScreenHunter_20 Jan. 12 13.03

To Top