VIDEO/FUN

Shikoni si vallëzon prifti në dasëm (Video)

prifti

Një prift grek është bë hit në rrjetet sociale, pasi është publikuar video e tij duke vallëzuar në një dasëm, bashkë me dhëndrin dhe nusen.

To Top