Shkëndija nga Tetova fitoi me rezultat 2:0 ndaj Pobedës nga Prilepi, në ndeshjen e parë kontrolluese të kësaj faze përgatitore.

Golat u shënuan nga Junior në fund të pjesës së parë dhe Emini në fillim të të dytës.

Pas ndeshjes ekipi kthehet në Tetovë, ndërsa nga 20 janari udhëtohet për fazën e dytë në Turqi.

Loading...