ShowBiz

Shokon Kallashi: Skënderbeu konsumonte kokainë (Foto)

ka_1484217554-9514349

Valltarja seksi kosovare Donjeta Kosumi- Kallashi ka shokuar me një foto që ka publikuar në Facebook.

Ajo ka postuar një foto të statujës së Skënderbeut të mbuluar më borë dhe ka thënë se mbi këtë monument ka kokainë.

Express sjell foton e Kallashit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top