ShowBiz

Shokon sërish Marina: ‘Për t’ia dalë ndonjëherë duhet të jesh kuçkë…’ (FOTO)

auto_Marina_Fara121507234432

Vajza e Eli Farës prej kur u bë e njohur për publikun emrin e saj shpesh po e shohim nëpër media. Kjo për faktin se Marina del tejet provokative me paraqitjes e saj por reagimi i saj i fundit ka habitur të gjithë, shkruan lajmi.net

‘’Për t’ia dalë ndonjëherë duhet të jesh kuçkë’’, shkruan në një foto të cilën e ka publikuar ajo në Instastory e që është duke u komentuar mjaft shumë nga ndjekësit e saj dhe mediat rozë.

ImageImageImage

To Top