Këngëtarja Shyhrete Behluli ka thënë se asnjëherë s’ka kënduar më keq se në dasmën e djalit të saj, Kushtrimit me Leartën.
Duke folur për dasmat dikur dhe sot në emisionin NIN në Klan Kosova, Shyhretja foli për momentin kur e këndoi këngën e saj ‘Hajde nuse reja jeme’.

“Kurrë ma keq s’kam këndu, se kam pas shumë emocione’, tha këngëtarja e muzikës popullore, njofton Klan Kosova.

Loading...