Opinione

Shoku i Brankos, Fërçkovski…

HADI OSMANI

Shoku i Brankos Ferckovski nuk po mundet me u bind se e ka humb partine dhe Maqedonine qe gjenerata e tij e kultivonte njejte si Gruevski sot. Ai me nje shkrim deshiron te arije dy qellime, ta pengoje avancimin e shqiptareve dhe ti hidheroje shqiptaret me LSDM-ne qe Zaevi mos te behet kryeminister sepse atehere ai dhe shefi i tij Branko perfundimisht shkojne ne histori.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top