ShowBiz

‘Shpërthen’ Tuna

tuna

Tuna: Ju i çoni shpesh dashnoret tuaja të abortojnë në Sis**(Spital i njohur në Shkup), por qepeni.

Është larguar nga vëmendja mediatike, ndërsa ka zgjedhur të shijojë në heshtje shtatzëninë. Por pavarësisht kësaj, Tuna vazhdon të komentohet në mediat online, herë me foto të publikuara në rrjetet sociale, e herë me thashetheme për shtatzëninë.

Por këtë herë, mediat kanë komentuar se cilin vend ka zgjedhur Tuna për të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Të gjitha këto komente duket se e kanë nervozuar aq shumë këngëtaren, saqë ajo ka “shpërthyer” me një status në rrjetet sociale, duke rrëfyer edhe të vërtetën për lindjen në Shkup.

“Të dashura pordhtale!

Ju i çoni shpesh dashnoret tuaja të abortojnë në Sis**(Spital i njohur në Shkup), por qepeni.

Të paktën unë po lind në vendlindjen time dhe nuk po paguaj në spitalin e njohur që bën biznes me pacientët kosovarë”, shkruan këngëtarja, duke lënë të kuptohet se do e sjellë në jetë fëmijën e saj në Shkup, por jo në spitalin ku shkojnë VIP-at.

To Top