Shpulla e shqelma mes prostitutave, në mes të Tiranës (VIDEO)

Është e ditur tashmë që zona ku transvestitët dhe prostitutat në Tiranë ushtrojnë aktivitetin e tyre gjatë natës është zona rreth 15-katëshit. ëse na bie rruga andej nuk mund të shpëtojmë pa parë këto vajza me veshje ekstravagante mbi taka që kërkojnë të gjejnë klientë.Prej vitesh zona ka qenë problematike dhe kontrollet nga policia shpesh kanë rezultuar me disa të arrestuar.Situata është kaotike dhe mund të degjenerojë në çdo çast. Sherri mendohet se ka nisur për shkak klientele.

Për JOQ.al, një dëshmitar i një skene të shëmtuar ka dërguar një video ku dëgjohet dialogu i pisët që përdorin prostitutat dhe transvestitët e më pas degjeneron edhe në dhunë fizike: Pershendetje! Ndodhi nje sherr ne qender te Tiranes! Prostitutat dhe tranvestitet qe qarkullojne neper Tirane. Policia erdhi pasi ishin rrahur mire e mire, njeri ishte ber per spital dhe qetesia e banoreve ishte prishur ne mes te natës”.

Loading...