Shqiptarja Elvira Haxhiu tregon Parisin pas sulmeve të mbrëmshme.

Në një intervistë telefonike për Ora News Elvira Haxhiu tregon se Parisi është nën masa të rrepta sigurie por dhe e frikësuar.

 

Loading...