ShowBiz

Shqiptarja Misse Beqiri çmend Spanjën me format e saj, edhe pse shtatëzënë

auto_426A009500000578-4703004-image-a-78_15002841198341500286973

Ajo është aktualisht duke pritur fëmijën e saj të parë me të dashurin Jake Hall.
Dhe duke treguar trupin e saj shtatëzënë, shqiptarja Misse Beqiri siguroj se të gjithë sytë do të jenë mbi të, kur doli me një fustan të shkurtër të qëndisur.

Ylli i The Real Housewives, 30 vjeqarja ka dalë jashtë shtetit me të dashurin e saj për të shijuar një shëtitje romantike në Spanjë, për të kaluar një ditë plotë me diell./BS

auto_426A000B00000578-0-image-m-60_15002836504581500286962

auto_426A009500000578-4703004-image-a-78_15002841198341500286973

To Top