Këngëtarja e muzikës popullore Shyhrete Behluli vazhdon të jetë aktive si në muzikë, ashtu edhe jashtë saj.

Ajo vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale ku ndanë momentet më të mira me miqtë e saj, shkruan ORAinfo.

Shyhretja para pak çastesh ka publikuar një foto së bashku me nënën e resë së saj, Drita Jakupin dhe këngëtaren Merita Spahiu.

“Me mikeshën time Drita Jakupiu dhe kolegen timë të dashur Merita Spahiu”, ka shkruar Shyhretja në përshkrimin e fotos.

Kujtojmë se Shyhrete Behluli vazhdon të jetë aktive në mbrëmbjet muzikore dhe ahengjet e ndryshme. /ORAinfo/

Loading...