ShowBiz

Si dukeshin të vogjël vllezërit Xhaka ? (Foto)

download

Njëri luan për Kombëtaren Shqiptare e tjetri për Zvicrën, njëri luan për Baselin e tjetri për Arsenali, sado që ato kanë dallime të gjithë e dimë se ata janë vllezër e nuk hezitojnë aspak t’ia shprehin dashurinë njëri tjetrit.

Taulant Xhaka këtë herë ka publikuar në instagram një foto të fëmijërisë me vllaun e tij, përcjell Lajm.

Në postin e tij anglisht ka shkruar “Me and my brother @granitxhaka <3 <3 <3 ” dhe vlen të potencohet se ka bërë hashtag-un e zakonshme #LaFamilia te cilin e ka edhe tatuazh dhe ka shtuar edhe #Xhakapower

screenhunter_20-jan-11-12-55

To Top