‘A thu pse’ mban titullin ky projekt muzikor pjesë nga teksti i të cilit ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram para dy ditësh, shkruan lajmi.net

E sot Albani ka vendosur të na tregoj pak nga xhirimet e klipit të kësaj kënge dhe bazuar nga foto e postuar ato premtojnë të jenë shumë ‘hot’.

Në foton që Albani e ka hedhur në Intagram sipër tij shihet modelja Alesia Noka dhe të dy bashkë duken shumë tërheqës.

Loading...