Uncategorized

‘Sofia’ e Çanit, …një ‘bombë’ e vërtetë të nisje të sezonit të ri televiziv!

auto_Arian_Cani_dhe_Sofie_Xheni_Brahaj1515791753

“Sofia” seksi e gazetarit Arjan Çani, Xheni Brahaj ka publikuar në rrjete sociale disa foto seksi para fillimit të emisionit “Zonë e Lirë”. E veshur me të zeza dhe transparente, Xheni dukej në formë të mrekullueshme se kurrë, ndërkohë që më tepër në sy bie padyshim gjoksi i saj. Bukuroshja seksi nuk mund t’a fillonte me mirë se kështu sezonin e ri të emisionit. Shikoni poshte ne VIDEO se si i duken pjeset intime trupit. KLIKONI ne reklamen poshte per tu hapur VIDEO:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top