ShowBiz

“Sofia” e Çanit…një “bombë” e vërtetë të nisje të sezonit!

“Sofia” seksi e gazetarit Arjan Çani, Xheni Brahaj ka publikuar në rrjete sociale disa foto seksi para fillimit të emisionit “Zonë e Lirë”.

E veshur me të zeza dhe transparente, Xheni dukej në formë të mrekullueshme se kurrë, ndërkohë që më tepër në sy bie padyshim gjoksi i saj. Bukuroshja seksi nuk mund t’a fillonte me mirë se kështu sezonin e ri të emisionit./Gazeta Express/

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top