SoniKëngëtarja, Soni Malaj shquhet për këngët e bukura që sjellë si dhe format trupore, duke u radhitur tek femrat më seksi të estradës.
Por gjithashtu Soni ka treguar se nuk ka asnjë kompleks edhe sa i përket paraqitjes pa make up.

Madje së fundmi ajo ka postuar një fotografi e sapo zgjuar nga gjumi, natyrale dhe pa grim.

Komentet e fansave ishin të shumta duke e komplimentuar për dukjen perfekte që ka.

Loading...