Këtë të hënë në SevenBizz të ftuar janë: Trejsi Sejdini, Miss Universe Albania 2018 dhe këngëtarja e re në moshë por mjaft e suksesshme në karrierë, Kanita.

Kanita flet më shumë për të rejat dhe pritjet që i ka në Këngën Magjike 2018

Kush janë meshkujt e estradës që i shkruajtën Trejsi Sejdinit nga momenti që e mori kurorën e më të bukurës në Shqipëri.

Mos e humbisni as përmbledhjen e lajmeve kryesore që karakterizuan javen e VIP-ave vendor.

SevenBizz me Meriton Mjekiqin, në ora 19:00 në Televizionin 7

 

Loading...